Díky tomu má dorazit přes padesát jezdců. „Opět budeme mít startovní rošt s trochou nadsázky až za zatáčku," usmívá se výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová.

Podnik startuje v sobotu v přesné poledne, o hodinu dřív začíná formování na startovní rošt. „Na něj se mohou za symbolickou stokorunu podívat i běžní fanoušci," zve manažerka závodu Jana Božková.

víkendový programSOBOTA:
11.00 otevření boxů – startovní rošt
12.00 start Epilogu
24.00 konec Epilogu
V době závodů je pro diváky připravený bohatý venkovní i vnitřní doprovodný program.

NEDĚLE:
8.40 – 19.00 finále Czech Drift Series – mistrovství v jízdě přetáčivým smykem

Vstupné: 150 korun na den, na startovní rošt 100 korun

Epilog láká vedle špičkových zahraničních jezdců i na jedno velké domácí jméno. V barvách brněnského týmu RTR a novým vozem KTM X-BOW GT4 si odbude premiéru dosud stále jediný český zástupce ve Formuli 1 Tomáš Enge. „V Brně jsem nejel snad pět let. Už se na okruh moc těším," vyhlíží Enge Epilog.

Pořadatelé si pro návštěvníky přichystali i bohatý doprovodný program. Část aktivit, mezi nimiž jsou třeba různé simulátory nebo atrakce pro děti, bude vevnitř a část ve vnitřních prostorech. „Předpokládáme, že na závod půjdou rodiny, pro ženy jsme tak připravili i kosmetický koutek s odborným poradenstvím," povídá manažerka.

Zajímavá náplň čeká na fanoušky i v neděli. Na Masarykově okruhu totiž vyvrcholí Czech Drift Series, což je šampionát v jízdě přetáčivým smykem.

V sobotu bude v provozu mimořádná autobusová linka 400 z Mendlova náměstí. „Podvečerní spoje pojedou z okruhu do osmi hodin večer. Pro zaryté fanoušky, kteří zůstanou až do závěru, vypravíme ještě jeden autobus o půl jedné ráno," doplňuje Božková.