Mezi ženskými celky se představí Zbrojovačky, Baník Ostrava, dva týmy slovenské Myjavy a Nástěnky Brno. „Zajímavé výběry pozval Michal Odehnal, reprezentační trenér futsalistek, který se turnaje žen ujal,“ uvedl jeden z pořadatelů Marcel Přichystal. Po Women Cupu následuje dětská skupina a v sobotu mistrovství Sokolnic s Veterán Cupem.

Nedělní skupiny začnou v půl deváté ráno, odpoledne vyvrcholí turnaj hlavním play-off. Vítězství v Saňař Cupu obhajuje celek Kolomazníci, mezi jeho největší konkurenty patří Hoťas team nebo některý z výběrů domácích Saňařů. „Kolomazníkům se dlouho nedařilo, až loni se dočkali. Nevím, který z týmů je teď nejvíc nažhavený. Mistrovství Sokolnic loni vyhrálo áčko, ale to byla asi naše poslední spanilá jízda. Letos máme i Saňaře D. Všichni chtějí hrát, ani nevím, kde se v Sokolnicích bere tolik hráčů,“ usmál se Přichystal.

Už ve čtvrtek večer spustí letní diskotékovou noc DJ Boris, v sobotu se návštěvníci mohou těšit od osmi večer na revivaly kapely Kabát a Robbieho Williamse. „Děláme turnaj víc na pohodu pro ty, kteří o něj mají zájem. Chceme, aby se účastníci i návštěvníci koncertů u nás pobavili, jak jsou zvyklí,“ dodal pořadatel.