Brněnské hráčky nenenavázaly na výkon z prvního setu. „Po výborném začátku jsme si bohužel zápas prohráli sami svým zbytečným strachem. Před dalším utkáním musíme zapracovat na spoustě věcí,“ uvedl pro klubový web nový hlavní trenér brněnského týmu Tomáš Samsely, jenž má k ruce výrazně omlazený kádr.

Po úspěšném začátku držely Královoplanky se soupeřkami krok i do stavu 10:10 ve druhé sadě, poté ovšem začal panovat hostující celek a set vyhrál jasně 25:16.

Poté Samselyho svěřenkyně nezachytily začátky setů a i následující dvě sady ztratily. „Prohra nás samozřejmě moc mrzí, teď už se ale musíme plně soustředit na další zápas,“ zmínila Klára Vyklická po svém premiérovém mistrovském zápase v roli kapitánky týmu.

Konec kralování. Dominantní Draky ve finále sestřelili ostravští Arrows

O první body zabojují volejbalistky Králova Pole ve čtvrtek, kdy je na programu duel se Šternberkem. Utkání začíná v hale na Vodově ulici v šest hodin večer.