Obrovské odezvy se dočkal Matěj Peňáz z pořádajícího Jetsaam Gymu Brno, který získal evropský titul WKN, když už v prvním kole duelu podle plných pravidel muay thai srazil k zemi Kevina Botze z Německa. „Teď se chci ještě zlepšovat a doufám, že mě čeká hodně dobrých zápasů,“ uvedl Peňáz. Ve vrcholném souboji galavečera podle pravidel K-1 vyřídil domácí Tigran Movsisyan už v prvním kole bosenskou jedničku Albina Fajkoviče.

Ohlušující potlesk obdržel také brněnský oblíbenec Tomáš Hron, který v zápase K-1 do sta kilogramů porazil na body portugalského soka Joãa Chapase Silvu. Tvrdé K.O. zasadil svému slovenskému protivníkovi Tomáši Šenkýrovi také borec brněnského klubu Muay Thai Vasil Ducár.

Už v prvním kole vhodil trenér maďarského bijce Kálmána Kovácse do ringu ručník, čímž vzdal souboj jeho svěřence s domácím Petrem Beránkem v duelu smíšených bojových umění MMA podle pravidel Rizin. Pouze Jiří Jaroš z Hron Gymu z brněnských aktérů superzápasů neslavil, když na body podlehl pražskému borci Danielu Vítovcovi.

Při galavečeru Fusion se opět přispívalo na dobrou věc. Pořadatel se po úspěšné spolupráci s dětskou neurologií, která si pořídila mimo jiné nákladnou monitorovací jednotku, tentokrát rozhodl prostřednictvím Nadačního fondu Pro dětský smích pro adresnou pomoc Jakubovi, kterého v osmi letech srazilo auto. Se svou maminkou si přímo v ringu převzal šek na 54.403 korun, 59 eur a 500 forintů, které se vybraly mezi návštěvníky Bobycentra.