Na soupeře se připravoval jen dva týdny, protože kvůli zranění proti němu nemohl nastoupit domluvený sok Vlastislav Čepo. „Chci poděkovat i všem lidem tady, že udělali tak skvělou atmosféru. Užil jsem si to, jsou to zážitky na celý život,“ chválil brněnské diváky Peňáz. Za výkon večera obdržel odměnu padesát tisíc korun.

Pořadatelé kvůli koronavirovým záchytům i zraněním museli výrazně měnit zápasovou kartu, přesto přichystali na závěr roku parádní show. Jejím vrcholem byl titulový souboj ve váze do 56,7 kilogramů, ve kterém Tereza Bledá přetlačila Mabelly Limaovou z Brazílie.

Radek Roušal svá tetování neskrývá.
Hitler na paži? Nepřípustné. Oktagon vyřadil brněnského bijce Roušala

Ta na zemi obdržela tvrdé lokty do čela, začala vydatně krvácet a rozhodčí souboj ukončil. Dvacetiletá Češka se pásu první šampionky Oktagonu dočkala za necelé dvě minuty. „Čekala jsem na zadní úder, který má nepříjemný. Ona se snažila kopat, tak jsem si počkala na třetí kop, vzala ji na zem a podařilo se mi to rychle ukončit,“ radovala se Bledá, která si v MMA připsala pátou výhru a udržela neporazitelnost.

Na body vyhrál i dvaadvacetiletý Jakub Tichota, který přemohl Poláka Dawida Karetu. Jaké má vítěz další cíle? „Poslat Bukiho do důchodu a nastolit novou generaci v čele se mnou,“ vzkázal Tichota, že se chce utkat s dvojnásobným šampionem Oktagonu Ivanem Buchingerem.