Po špatném úvodu jste se zvedly. Co se stalo v koncovce třetí sady?
No… Nechci být sprostá. (smích) Prostě jsme ji nezvládly. Každý udělal chybu.

V čem spatřujete největší rozdíl mezi oběma týmy?
Na přihrávce a na servisu. V prvním setu jsme vůbec neodpřihrávaly. Francouzky šly tvrdě do servisu, málo kazily, to byl asi zásadní rozdíl.

Brno má mladý tým. Nezvládaly jste koncovky, byly jste nervózní?
Nervozita se na týmu určitě podepsala. Je fakt, že stále hledáme optimální přihrávající sestavu. Nemáme v týmu klasickou přihrávající smečařku. Různě se to točí..

Je velký rozdíl hrát takový zápas oproti lize?
Je to zpestření. Soupeřky z ligy dobře známe. V pohárech přichází nové zkušenosti. Kromě mě a Katky Božkové máme hodně mladý tým. Právě proto je škoda, že se nepodařilo projít dál.

Přitom Francouzky nebyly nepřijatelný protivník.
Už jsme si zanadávaly. (smích) Škoda, nikdy jsme se nedostaly do třetího kola., když jsme hrály nějaký evropský pohár. Istres schůdný soupeř. Bylo to o naší hře a našem výkonu, než že by nám nějak výrazně zatápěly.

Mimochodem sledovala jste Prostějovanky v Lize mistryň?
Sledovala. Hodně se zlepšily. Obrovskou posilu mají v Miladě Spalové. To je vynikající hráčka. Po problémech s ramenem se dokázala vrátit.

Takže bude v extralize těžké zopakovat vyrovnaný duel jako v Brně, kde jste těsně podlehly 2:3 na sety?
Mají obrovský potenciál. Možná by se dal zopakovat domácí výsledek, ale musely bychom hrát opravdu suprově. Škoda, že jsme nevyhrály ten pátý set, protože takovou šanci už možná nedostaneme.