Po debaklu s Chodovem tak padli podruhé v řadě. „Pevně věřím, že nedělní porážkou končí naše předvánoční výprodeje. O výsledku rozhodly námi darované branky a to, že jsme dvě třetiny nedokázali ani z naprosto vyložených šancí skórovat při hře pět na pět," uvedl na svazovém webu brněnský kouč Jan Kadlec.

Buldoci přitom první třetinu vyhráli tři jedna a vedení drželi ještě deset minut před koncem. Jenže Vítkovice poté dvakrát udeřily. Brňanům patří v tabulce čtvrté místo.

bulldogs brno – vítkovice 4:5 Branky: 3. Jiří Koutný, 7. Radek Krajcigr, 16. Josef Žižka, 59. Jiří Koutný – 9. Ladislav Gál, 38. Petr Jankulár, 42. Adam Delong, 52. Marek Matejčík, 58. Ladislav Gál. Rozhodčí: Libor Gavlas – Lukáš Mikula. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Diváků: 509. Zásahy brankářů: Filip Kuhn 20 – Dominik Lupták 12. Po třetinách: 3:1, 0:1, 1:3.