Po ročním zranění se vrátil do ringu hvězdný český zápasník smíšených bojových sportů MMA Jiří Procházka z Jetsaaam Gymu Brno, který ve vrcholném duelu podle pravidel japonské organizace Rizin porazil brazilského soka Wiliana Roberta Alvese technickým knokautem hned v prvním kole.

„Zápas v Brně dopadl dobře, pár šrámů jsem schytal, ale je potřeba to otestovat do dalších bojů. Chodil jsem si tomu i naproti, dělal jsem strašně moc chyb a je před námi hodně práce, ale víme, od čeho se můžeme odrazit a jsme zase ve hře, což je to hlavní. Děkuji fanouškům, kteří při mě stáli pořád i při volnu, kterém jsem musel mít, toho si vážím,“ vzkázal svým příznivcům Procházka.

Svou dominanci prokázal na domácí scéně také brněnský thajboxer Tomáš Hron, který porazil 3:0 na body Daniela Mocana z Rumunska. „Soupeř toho moc neukázal, ale byl držák a ustál toho fakt hodně. Atmosféra byla naprosto fantastická a Brno opět nezklamalo. Je radost zápasit před takovým publikem! Všem fanouškům a kamarádům děkuji za podporu, stejně děkuji svému týmu, rodině a samozřejmě sponzorům i partnerům,“ prohlásil Hron.

Historicky první titul pro šampiona organizace Fusion si v souboji MMA ve váze do 93 kilogramů připnul Jan Gottvald z Jetsaam Gymu Brno, jenž zdolal 3:0 na body Mohameda Said Maalema ze Švýcarska.