Půlpán byl v posledních dvou sezonách vyhlášen nejlépe bránícím hráčem celé soutěže. „Jsem moc rád za nabídku, kterou jsem od Brna dostal. Těším se na vzájemnou spolupráci, novou zkušenost a zároveň výzvu v novém prostředí. Věřím v to, že můj příchod do Brna pomůže jak mně osobně, tak i celému týmu“ řekl Půlpán.

Zlozvyk baseballistů? Žvýkací tabák. Je horší než cigarety. Ilustrační foto.
Zpět na baseballový trůn. Draci spoléhají na víc nadhazovačů

V Brně podepsal smlouvu na tři roky a kromě hraní basketbalu se bude věnovat i studiu na Masarykově univerzitě, které zahájí letos na podzim. „Viktor si vybral Brno ze tří základních důvodů. Jednak ho oslovily týmové ambice klubu, se kterými se ztotožňuje, dále pak kvalitní prostředí a podmínky pro individuální rozvoj pod hlavním trenérem Růžičkou. Rozhodujícím faktorem byla také společná vize do dalších let,“ uvedl Matyáš Hering, hráčský agent PPGroup.

Tenistka Barbora Krejčíková se téměř po čtvrt roce představí příští týden na turnaji.
Nejsem v situaci, že nemám co jíst, říká před návratem tenisu Krejčíková

O jeho příchod velmi stál trenér Lubomír Růžička, který ho vedl již v mládežnických kategoriích a také v české basketbalové reprezentaci. „Jsme velmi potěšeni, že můžeme v našem klubu přivítat českého rozehrávače, který byl poslední dvě sezony vyhlášen nejlépe bránícím hráčem soutěže. Viktor patří do skvělé generace hráčů. Prošel všemi mládežnickými reprezentacemi a je člen reprezentace mužů. Stále ve svých třiadvaceti letech má velký kus kariéry před sebou. Pro náš klub je velký kredit, že si Viktor vybral právě náš tým,“ poznamenal brněnský trenér Růžička.