Hned ve druhém zápase na turnaji porazil se spoluhráči slavnou Barcelonu 3:2, Souboj legend si nakonec velice pochvaloval. „Je potřeba říct Brnu díky. Byla to perfektní akce a jsme rádi, že jsme se zúčastnili. Pokud někdo něco takového nevymyslí a není odvážný, my starší hráči už se nesejdeme,“ řekla bývalá opora AC Milán, Neapole či Udinese.

Po turnaji hledal společnost u svých vrstevníků z brněnské Zbrojovky. „Rád jsem zase viděl Michala Kolomazníka, Patrika Siegla nebo Martina Zbončáka. Byli jsme spolu na vojně ve Znojmě. Pak jsme se rozprchli, teď je fajn si na chvíli popovídat a zavzpomínat,“ těšilo hráče, který nasbíral 78 startů v dresu české reprezentace.

Také vítěze Ligy mistrů s AC Milán trápilo velké horko, počasí mu ale radost nezkazilo. „Nebylo úplně snadné dát tým dohromady, ještě nám někteří hráči vypadli. Když navíc vidíte počasí, mohli jsme být někde s dětmi u vody. Ale přijeli jsme se pobavit a jsme za to rádi,“ uvedl.

Hráč, který ukončil aktivní kariéru před pěti lety, si před několika dny užil i návrat ostravského Baníku do nejvyšší domácí soutěže. „Jsem pořád fanoušek, klubu se snažím i pomáhat. Věřím, že v lize bude teď hrát důstojnou roli i díky silnému a stabilnímu majiteli, který ví, co chce,“ dodal Jankulovski.