Brňané prohrávali od první minuty, po šesti minutách dokonce od dvě branky a v poločase ztráceli 3:4. Ale ve 31. minutě srovnal Brůna a minutu před koncem se podruhé v utkání proti loňskému finalistovi trefil nejlepší kanonýr první ligy Michal Seidler. „Jsem rád, že se mi daří, ale jde o týmovou práci a za branky patří díky spoluhráčům,“ povídal po utkání skromně šestnáctigólový snajpr, který navíc v sezoně posbíral ještě čtyři asistence.

Dva zásahy si proti Teplicím připsal také Belej, ale v závěru uchránila domácí branková konstrukce. „Ke konci bylo utkání hektické, hrálo se vabank. Při power play nám naštěstí pomohly tyčky,“ dodal Seidler, který v duelu s Balticflorou ještě na dvě branky nahrál. Tango si vítězstvím upevnilo pozici na čele soutěže.