Nejvíc bodů z Volejbalu Brno zaznamenali hráči Michal Hrazdira a Martin Licek, kteří jich zapsali sedm. Ke čtvrtému vítězství ostravského celku z devíti utkání výrazně přispěl Jakub Dvořák. Ten získal patnáct bodů.

Brňané se aktuálně v neúplné tabulce nejvyšší české soutěže nacházejí na osmém místě, když ze třinácti zápasů získali patnáct bodů. Ostrava na ně ztrácí z devátého místa dva body, ovšem zatím odehrála o čtyři duely míň.

Poslední posilou KP Brno je Američanka Teniya Pageová (v bílém), pro EuroCup hledá klub další oporu.
KP požádalo o eurocupovou bublinu v Brně. Byl to horor, prohlásil Foltýn

Lépe si vedly volejbalistky KP Brno, i když do dohrávky prvního kola extraligy vstoupily strašidelně. Brňanky v domácím utkání se Šternberkem ztratily dva úvodní sety, přesto si připsaly vítězství 3:2 po setech 21:25, 22:25, 25:14, 28:26 a 15:12. Mezi nejvíc bodující hráčky zápasu se zapsala brněnská hráčka Denisa Pavlíková s devatenácti body.

Svěřenky královopolského trenéra Matúše Kalného odehrály v letošní sezoně zatím nejmíň utkání ze všech celků, ovšem s pěti výhrami a dvěma prohrami se nacházejí v neúplné extraligové tabulce na šestém místě. Sedmý je Šternberk, který na Brňanky ztrácí devět bodů.