Kalendář je laděný v atmosféře dvacátých let minulého století, přičemž volejbalistky na něm pózují s automobilovými veterány značky Bugatti. „Spojuje se tak krása historických aut s půvabem našich hráček. Myšlenka nafotit kalendář vznikla už na začátku naší spolupráce s Galerií Vaňkovka. Stačilo jen najít vkusné a netradiční téma,“ vysvětlila marketingová manažerka klubu Michaela Doležalová.

Jako téma nakonec v Králově Poli zvolili historické vozy Bugatti, čímž symbolicky připomínají sté výročí od éry přední automobilové závodnice Elišky Junkové, na jejíž odkaz chtějí navazovat i volejbalistky. „Byla nejrychlejší a v bugatce si podmanila mužský svět. V této době plné polemik může být inspirací pro všechny sportovkyně. Vzrůstem malá, schopnostmi výjimečná,“ zmínila Doležalová.

Duel Králova Pole proti Prostějovu začíná v hale ve Vodově ulici ve čtvrtek v šest hodin večer, zájemci si mohou kalendář zakoupit hned po zápase za 290 korun. 5. prosince je na programu dražba, jejíž výtěžek poputuje na charitativní účely.