Na startu se představil při své premiéře i motocyklový závodník Karel Abraham, jenž skončil společně se svými spolujezdci Michalem Matějovským a Slováky Vladimírem Hybáčkem s Patrikem Němcem na voze Seat Leon na 13. místě.

"Byla to perfektní zábava. Trochu jsem se zlepšoval, ale nepřekročil jsem svůj limit," uvedl Abraham, který ve čtyřčlenné posádce absolvoval třetí úsek a za tmy dojížděl poslední kola ze své půldruhé hodiny trvající porce.

"I ve tmě jsem se orientoval dobře, trať znám dokonale z motocyklu a zkoušel jsem jízdu i v pátečním večerním tréninku," popsal Abraham. Potěšilo jej, že dvakrát předjel auto Mičánků a Foukala. "Moc rád bych si takový závod zopakoval. Ale času je málo," dodal Abraham.

O vítězi se rozhodlo až v samém závěru závodu. V předposledním okruhu ještě vedl druhý mercedes, který s posádkou Antonín Charouz, Tomáš Kostka, Lacko a Rakušan Lukas Lichtner-Hoyer měl jedno kolo náskoku. Kvůli poruše řízení ale necelé tři minuty před koncem zastavil a čekal na cílový průjezd po šesti hodinách. Jenže vůz se rozjel o něco později, o vítězství přišel a se ztrátou necelých deseti sekund skončil na druhém místě.

Šestihodinovka - absolutně: 1. J. Charouz, P. Charouz, Lacko (Mercedes Benz DTM) 6:00:47,653, 2. A. Charouz, Kostka, Lichtner-Hoyer (Rak.), Lacko (Mercedes Benz DTM) -9,898, 3. Sládečka (SR), Janák, Mortara (Švýc.), Rast (Audi A4 DTM) -2 kola, 4. Rosina (SR), Matzke, Vorba (Saleen S7R) -6 kol, 5. Pergl, Vorba, Jirásek, Charous (Ferrari 430) -17 kol.