V tu dobu už měl ve vlastnictví další pás pro mistra světa. Technickým knokautem ve třetím kole porazil v Praze polského bojovníka Michala Blawdziewicze, který zastoupil ruského bojovníka Danila Šatalova. „Toho zastavili už na letišti v Rusku kvůli problémům s dokumenty. Jsem rád, že duel nezrušili. Zápasil bych i s čertem, kdyby mi ho dovezli,“ smál se Hron.

Původně se měl brněnský rodák utkat s ukrajinským držitelem světového titulu Romanem Krykliou, ovšem ten se domluvil s jinou organizací a pás ve váze nad 94,1 kilogramu podle pravidel K-1 uvolnil. Místo něj přišel Šatalov a nakonec Blawdziewicz. „Byl vysoký jako já a vážil sto šestnáct kilo. I s amatéry měl kolem sto zápasů, takže podobné zkušenosti jako já,“ popsal polského protivníka Hron, který před bitvou navážil jen 105 kilogramů.

Na změnu taktického plánu s koučem Dannym de Vriesem měli pouze den. „V takovém případě se vyplatí vsadit na to, co umím a co mi jde. Trenér mi vždy o přestávce řekl, co mám dělat. Ptal se, zda jsem unavený. Když jsem řekl, že ne, chtěl, ať zvyšuju tempo. A ve třetím kole jsem soupeře poslal třikrát do počítání,“ sdělil bojovník vlastního Hron gymu a Gauny teamu.

Blawdziewicze třikrát poslal na podlahu ringu kolenem. „Šel jsem do tlaku a vždycky koleno krásně sedlo. Vyšlo jednou, zkusil jsem znovu a fungovalo,“ uvedl.

Před dvěma měsíci obhájil evropský titul WAKO Pro, teď přidal světový. „Je to prestižní organizace, která má zvuk. Hodně si cením titulů a prý jsem jediný, kdo kdy zároveň držel evropský i světový pás WAKO,“ potěšilo osmatřicetiletého Hrona.

Zvítězil už pošesté v řadě před limitem a blíží se svému snu, aby se opět podíval do nejslovutnější světové asociace Glory. „Na internetu mi jen gratuloval její manažer, ale teprve budeme řešit, co bude dál. Dostal jsem zajímavou nabídku z Ruska od organizace RCC na prosinec. Uvidíme, co pro mě bude nejzajímavější,“ dodal.