deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Policie pátrá po 74leté ženě: Seniorka z Jičínska odešla na nákup a už se nevrátila. Dvojčata z Cheironu tančí za svým snem: Pomáhají jim Norské fondy. Dopravní nehoda na Plzeňsku: Na hlavním tahu na Most se srazil kamion s osobním autem. Svitavská nemocnice zavírá tři oddělení: Stopne operace na chirurgii.
Důlní neštěstí na jihu Polska: O život přišli čtyři horníci. Havíři zahynuli v dole Sobieski u města Jaworzno.
Konec hazardu na kolejích u Olomouce: Pod tratí postaví podchody pro pěší a kola. Světla vyprávějí: V Ostravě se už brzy rozzáří světelný park a oživí příběhy verneovek.
Výcvik ukrajinských vojáků bude v ČR pokračovat: Sněmovna to schválila i se zahraničními misemi armády. Senát dal souhlas už dříve.
Komplikace v dopravě kvůli hustému sněžení: Provoz MHD ve Středoč. kraji i na krajích Prahy má problémy. Autobusy a vlaky mají zpoždění. Řada silnic je nesjízdných.
Nehoda na vlečce v Prachaticích: Vlak smetl ženu v hyundai, vyvázla bez zranění. Muž měl zneužívat a fotit nezletilou dceru: Tvrdí to obžaloba. Hrozí mu až 12 let.
Silnice přes Oldřichovské sedlo je zavřená: Kvůli sněhu zde neprojedou kamiony nad šest tun.
Co míní prezident Petr Pavel: Vláda a odbory by měly opět usednout ke stolu a jednat o argumentech odborů a rozpočtových možnostech včetně kalkulací.
Nehoda na Klatovsku: U Velhartic havaroval autobus s třiceti dětmi.
Odpoledne se začalo od severozápadu ochlazovat: Po celém Česku proto hrozí náledí a zmrazky.
Prohlášení prezidenta Pavla pronesené v Římě: Itálie zastává stejný názor na podporu Ukrajiny jako Česko. Bude podle něj pokračovat materiální i vojenská pomoc.
Zahraniční cesta české hlavy státu: Prezident Pavel zdůraznil význam partnerství s Itálií v době nejistot.
Začíná MS házenkářek: Češky poprvé na velké akci povede Bent Dahl.
Policie obvinila 6 lidí z okolí léčitele z K. Hory: Důvodem je neposkytnutí pomoci. Podíleli se na lesních rituálech, při nichž zemřel člověk.
Nová diplomatická roztržka: Britský premiér Sunak zrušil setkání s řeckým premiérem kvůli sporu o antické artefakty.
Klymčiw se chystá na poslední Dakar: Účast spojil automobilový jezdec s podporou Centra Paraple.
Záchrana prvního z 41 dělníků: Před více než dvěma týdny uvázli dělníci v Indii ve zříceném silničním tunelu, nyní záchranáři vytáhli prvního.
Co nabídne jarní program ČT: K vidění budou seriály, cukrářské souboje i nový film s Bohdalovou.
Premiér přijal ve Strakově akademii svůj protějšek: Petr Fiala jednal s etiopským předsedou vlády Ahmedem o ekonomické spolupráci.
Lidé na Kraslicku se probudili do tmy: Popadané stromy oblast zcela odřízly od světa, nefungovala ani elektřina. Situace se začala lepšit až odpoledne.