deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Třetí stupeň lavinového nebezpečí v Jeseníkách: Vyhlásili jej horští záchranáři. Za posledních 48 hodin napadlo 35 centimetrů sněhu.
Zemanovi spolupracovníci: Spisy ohledně žádosti o zastavení jejich stíhání vede Hrad v tajném režimu, nelze je prosto ukázat.
Program Petra Pavla: Potvrdil cestu do Karlovarského kraje 15. a 16. února, pak se zúčastní Mnichovské bezpečnostní konference.
Telefonát s tchajwanskou prezidentkou: Jeho obsah konzultoval Petr Pavel předem s ministrem Lipavským. Zvolený prezident řekl, že nepřekročil hranice.
Podíl problematických bankovních úvěrů: Tedy těch po splatnosti, v Česku v prosinci přestal klesat. U podniků nepatrně vzrostl, u hypoték stagnoval.
Vražda v Hustopečích: Policie našla v bytě muže bez známek života. Tragická dopravní nehoda: U Nepomuku se srazil autobus s osobním vozem, jeden člověk nepřežil.
Setkání Pavla se Zemanem: Nově zvolený prezident se s tím dosluhujícím setká 13. února. Inicioval to Pavel. V příštím týdnu si chce odpočinout.
Špinavá silnice i okna: Budislav trápí náklaďáky z lomu, které míří na D35. Smutná zpráva z Domažlic: Zemřel mladý fotbalový gólman Bratanič, bylo mu 33 let.
Vyjádření Petra Pavla: Domnívá se, že jediným omezením zbrojních dodávek na Ukrajinu by mělo být, že se tam nebudou posílat jaderné zbraně.
Další pokles cen energií na trhu: Nyní jej brzdí prudce rostoucí ceny emisních povolenek, míní analytici. Vyšší ceny povolenek zdražují výrobu elektřiny.
Chrudimská interna sehnala nového primáře: Zůstane ale zavřená, nejsou lékaři. Obvinění směrem k prezidentovi a jeho úřadu: BIS ani policie neinformovaly Zemana o bezpečnostním riziku, Pavel by měl doložit svá obvinění, říká Hrad.
Budoucnost Andreje Babiše: Někteří krajští představitelé ANO předpokládají, že zůstane šéfem hnutí i poslancem, další čekají na předsednictvo.
Dopravní předpisy v okolních zemích: V Německu mlhovkami jen padesát, ve Švýcarsku i v Itálii je nutné mít v některých úsecích sněhové řetězy.
Kancelář prezidenta republiky: Šéf administrativní sekce Novák nabídne rezignaci na svou funkci, v kanceláři chce ale zůstat.
Srážka osobního auta a autobusu: Došlo k ní nedaleko Nepomuku na Plzeňsku. Na místě jsou zranění. Pro 28 cestujících z autobusu jede evakuační autobus.
Rozhovor s Billem Gatesem: Podle svých slov by raději financoval očkování, než letěl na Mars.
Budoucnost fotbalisty Messiho: V reprezentaci zatím nekončí, nevyloučil start na příštím mistrovství světa.
Exodus z Městské nemocnice Ostrava: Fifejdy přicházejí o lékaře. O lékaře přicházejí nejen kvůli přeplácení, ale i vedení oddělení. Spory o prodej kostela v Roudníkách: Místní se bojí, že nebudou moci na hřbitov.
Lipavský navštíví Severní Makedonii: Ministr zahraničních věcí se setká se svým protějškem Bujarem Osmanim a dalšími představiteli země.
První odchody na Hradě: Výpověď podali protokolář Kruliš a šéf sekretariátu Hlinovský.
Výkaly, hlodavci a nakousané pytle s moukou: Inspekce zavřela pekárnu ve Sloupu.