Opravdu jste úplně vyřadila z jídelníčku sladké?
Ano, jsem úplně bez cukru, dávám si místo něj ovoce. A když mám opravdu velkou chuť na sladké, dám si ke kávě čokoládu. O té je i Josífkova nová kniha. Na křest vzal černou a bílou bio čokoládu, kterými jsme knihu křtili, což mi přišlo jako dobrý nápad. Byly moc dobré. A je pravda, že ke kávě, zvláště k té mojí, se čokoláda skvěle hodí.

Kromě Lucie Bílé pokřtily novou knihu také Ivana Chýlková a Adriana Mašková:

close Josef Maršálek, Lucie Bílá info Zdroj: se svolením Josefa Maršálka zoom_in Josef Maršálek, Lucie Bílá, Ivana Chýlková a Adriana Mašková

Vzpomenete si na své první setkání s Josefem Maršálkem?
Popravdě řečeno si ho nepamatuji, ale nikdy nezapomenu, že si ode mě jeden človíček koupil za velikou částku můj háčkovaný obraz pro charitu. Až po dlouhé době, opravdu po letech, jsem zjistila, že ten kupec byl on. Z toho je tedy patrné, že mě zná Josífek dýl než já jeho. (smích) Dnes už jsme velcí přátelé, v posledních letech se často vídáme, a musím říct, že patří mezi mé nejmilovanější lidi.

Co se vám na něm líbí nejvíc?
Je laskavý, je zářící slunce – člověk, který má neuvěřitelně pozitivní energii, má rád lidi, miluje jídlo a rád pro lidi vaří a tvoří. Je jedním slovem skvělý. (smích)

Josef aktuálně tančí v soutěži StarDance. Fandíte mu? Nebo máte jiného favorita?
Upřímně, fandím všem. Obdivuju na nich jednak to, že tanci věnují prakticky všechen svůj volný čas, a navíc tam všichni musejí předvést svůj talent. Já bych na to čas neměla. Několikrát jsem dostala nabídku, ale s láskou jsem ji odmítla. Nicméně účastníkům opravdu fandím. Pepu obdivuju, že do toho vůbec šel. Podle mě má své fanoušky, kteří ho podpoří, protože když se na něj člověk podívá, je mu hned dobře u srdce.

Jste nyní hodně pracovně vytížená?
Mám za sebou třetí premiéru muzikálu Srdeční záležitost a podle všeho se lidem moc líbí. Je to komedie o vztahu, která je ale zároveň i k zamyšlení. A na co se teď ohromně těším, jsou dva videoklipy, které jsem natočila. Jeden spatří světlo světa zhruba za týden a je o tom, že se nebudu držet zpátky.

Lucie Bílá o rodinném podniku a víře v osud:

Lucie Bílá | Video: se svolením Mariana Dvořáčka

Jak to přesně myslíte, že se nebudete držet zpátky?
Je to myšleno samozřejmě v pracovní rovině. (smích) Videoklip jsem točila okolo divadla a všeho, co se v něm děje. A druhá písnička je o lásce k lidem, k zemi a vůbec ke světu. Natočila jsem ji s Marianem Čechovským a vyjde na Vánoce. Ráda bych prostřednictvím ní poslala lidem message: Buďte na sebe hodní!