Prestižní soutěž Miss OK, tedy soutěž opravdové krásy zaměřená na středoškolačky, zná vítězku letošního ročníku. Stala se jí kráska z Brna Estel Gregorová.

Porota hodnotila dívky ve čtyřech disciplínách, přičemž jednou z nich byla promenáda v plavkách.

Organizátoři soutěže přehlídku spojili i s boxerským představením spolumoderátora akce Petra Šimka, a tak se z finalistek na chvíli staly sličné „ring girls“.

Při další ze soutěží zase dívky měly předvést jednotlivé scénky vyjmuté z filmu Pulp Fiction, na jehož motivy byl celý pořad komponován.

U moderování se střídal Vincent s Miou, Honey Bunny s Pumpkinem, a Butch s Tulipánkem. Všechny tyto nezapomenutelné filmové postavy věrně ztvárnilo duo Eva Decastelo a právě Petr Šimek.

close Gratulace vítězce Estel Gregorové. info Zdroj: Se svolením pořadatelů Miss OK zoom_in Gratulace vítězce Estel Gregorové.

Slzy štěstí do Brna

„Plakala jsem dojetím a nešlo to zastavit. Ten pocit výhry je až slovy nepopsatelný. Miss OK je krásná zkušenost, které jsem ráda byla součástí,“ reagovala na svůj triumf Estel Gregorová.

Tato šestnáctiletá dívka z Brna studuje fotografii a média na Střední škole umění a designu. Miluje focení, ale aktivně se věnuje také herectví a modelingu. Je společenská, proto si nejvíce užívá čas strávený s nejbližšími.

Další pořad Miss OK

  • I. vicemiss a zároveň Miss Internet – Karolína Jelínková, 2007, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži; Hnojník
  • II. vicemiss – Kateřina Matušková, 2006, Stojanovo gymnázium Velehrad; Uherský Ostroh
  • III. Miss OK Face – Sofie Kábrtová, 2007, Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové; Svinišťany

Dívky to prý nedělají porotcům lehké

Jedním z porotců byl i ředitel soutěže Roman Štěpánek, který připomenul náročnost hodnocení zúčastněných dívek, které se dostaly až do finále.

Na finálový večer se nacvičovalo na olomoucké gymnáziu Čajkovského 9:

„Jsou to dilemata, která řešíme s ostatními porotci každý rok. Dívky jsou opravdu půvabné, každá má navíc unikátní talent. Ve volných disciplínách se ukazují jako skvělé tanečnice, zpěvačky, kouzelnice… Zkrátka nedělají nám to lehké,“ popsal Roman Štěpánek.

Doplnil, že již v příštích dnech postupně začne připravovat další ročník soutěže. Motiv finálového galavečera si však zatím nechal pro sebe.