Uznávaná sopranistka žije střídavě na Floridě a v Čechách, kde většinou tráví celé léto. Tentokrát ji však pracovní záležitosti přiměly navštívit rodnou zemi už na jaře. V průběhu březnového týdne na ni čekal nabitý program.

Lenka Graf - Everything Is Part Of One:

| Video: Youtube

Nejprve představila na prestižní akci Fotbalista roku 2023 nový singl Everything Is Part Of One.

„Byla tam báječná atmosféra a já jsem šťastná, že jsem zrovna na této akci mohla fanouškům slavnostně představit svoji nejnovější píseň. Lepší příležitost jsem si snad ani nemohla přát,“ nechala se slyšet Lenka Graf a doplnila, že videoklip k písni vznikl v Los Angeles.

Singl vyšel začátkem března a jeho producentem je slavný John Shanks, který je držitelem prestižního ocenění Grammy a autorem desítek hitů například pro Celine Dion, Enrique Iglesiase, Stinga, Take That, Westlife nebo kapelu Bon Jovi.

Na akci Fotbalista roku vystoupila Lenka Graf už podruhé.

„Je to pro mě velká čest. Mezi sportovci máme s manželem dost přátel. Všem nominovaným fotbalistům i těm, kteří získali nejvyšší ocenění, ze srdce gratuluji. Velmi jsem to s nimi prožívala,“ podělila se o dojmy z večera Lenka Graf, která se však na akci příliš dlouho nezdržela.

Na druhý den ji totiž čekalo na Barrandově natáčení nové skladby, kterou pro ni složil Michal Dvořák z kapely Lucie.

„Spolupracujeme spolu teprve od konce minulého roku, ale v experimentování napříč různými hudebními žánry jsme spolu na jedné vlně,“ pochvaluje si uznávaná sopranistka.

Kromě zpěvu se Lenka Graf věnuje i nadaci. Je zakladatelkou Nadačního fondu Energie pomáhá a v týdnu, který strávila v Čechách, ji čekala práce s finální fází edukativního projektu Energetická expedice.

„Je určený žákům druhého stupně základních škol a má jim pomoc zorientovat se v problematice energetické gramotnosti. Za pár týdnů se začíná testovat na prvních deseti školách,“ vysvětlila Lenka Graf, která pracovní týden zakončila fashion focením.