Astronomický kroužek v Brně

Akce již skončila

Ústav teoretické fyziky a astrofyziky společně s Hvězdárnou a planetáriem Brno zvou všechny astro nadšence a fanoušky vesmíru na nově otevřený Astronomický kroužek!

Tento kroužek je určen žákům druhého stupně základních škol a bude věnován nejen prohlubování znalostí o vesmíru, ale také různorodým praktickým cvičením. Děti si například vyzkouší práci s dalekohledem, poznají nejdůležitější objekty na nočním nebi, dozví se nejen o planetách sluneční soustavy, ale také o životě hvězd, mezihvězdné látce, exoplanetách nebo galaxiích.

Kroužek se bude konat každou středu (21. února - 16. května) od 17:30 do 19:00 v prostorách Hvězdárny a planetária Brno.

Nabízíme také Astronomický kroužek pro mladší žáky, který se bude konat taktéž každou středu (21. února - 16. května) od 16:00 do 17:00 v prostorách Hvězdárny a planetária Brno.

Kroužek povedou doktorští a magisterští studenti astrofyziky z Masarykovy univerzity, kteří mají zkušenosti nejen s popularizací astronomie, ale také vedením kroužků a přednášením pro žáky základních škol.

Kroužek je ZDARMA, nicméně, kvůli omezené kapacitě sálu je nutné se na kroužek přihlásit. Přihlašujte se prosím přes webový formulář, který naleznete zde: http://www.hvezdarna.cz/krouzek/index.php/nabor/.

Těšíme se na vás!

od  21. 2.  (17:30)
do  16. 5.  (19:00)
Kraví hora 2/2, Brno-střed-Veveří
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT