Tipy Deník

Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hrnem Brnem #10 se Starobrnem | brněnská klubová noc

Akce již skončila

Zdar Brno!

Hrnem Brnem bude slavit - 14/10/2017 nás čeká desátý pokračování brněnské klubové noci. Jako vždycky můžete počítat s následujícím - 6 klubů / 20+ kapel / kyvadlová doprava, lístek za 100 Kč a pořádná nedělní kocovina. Bude to divoký!

Eleven club
-------
20:00 Watch This! (rock-hard rock) / bandzone.cz/watchthis
21:30 We on the Moon (rock-pop) / bandzone.cz/weonthemoon
23:00 Prague Conspiracy (rock-pop) / bandzone.cz/ pragueconspiracy
00:30 Elbrkas (rock'n'roll) / bandzone.cz/elbrkas
01:30 DJ's Rambo a Zadnice

favál
-------
20:30 Tisíc Let Od Ráje (melodic-metal & hardcore) /
www.bandzone.cz/ tisicletodraje
21:45 JAKUB DĚKAN BAND (pop-rock) / www.jakubdekan.cz
23:15 TiNG (rock-reggae) / www.bandzone.cz/ting

Fléda Club
-------
20:30 On the ROOF (alternative-rock) / bandzone.cz/ontheroof
21:30 Swan Bride (alternative-rock'n'roll) / bandzone.cz/theswanbride
23:10 Billy Barman (rock'n'roll-glam) / bandzone.cz/billybarman
+ barovka - djs JPJ, Lahvisz & Loew

MELODKA
-------
19:00 Liquid Jesus - band - band (glam-punk-rock) / bandzone.cz/liquidjesus
20:10 HONEM (punk-rock) / bandzone.cz/honem
21:30 Wild Tides (bigbít, vole!) / wildtides.bandcamp.com
23:00 BOY (punk) / bandzone.cz/boy
00:30 Funkshmakers (funk-violence) / bandzone.cz/funkshmakers

Mersey klub Brno
-------
18:00 Science Killer (psychadelic-blues) / www.sciencekiller.bandcamp .com
19:30 Našrot (HC-crossover) / www.bandzone.cz/nasrot
21:00 Genuine Jacks (garage-punk) / www.bandzone.cz/ genuinejacks
22:00 AGU (psychadelic-indie) / bandzone.cz/agu
23:30 Jakub Šimanský (kytara)
00:30 Štěpán Pařízek (kytara)

METRO MUSIC BAR
-------
20:00 november 2nd (rock-alternative) / www.november2nd.net
21:20 No Distance Paradise (rock-indie) / www.nodistanceparadise.cz

Pokud chcete podpořit celou akci, dejte vědět kámošům okolo sebe - třeba jim pošlete pozvánku na Facebooku. Nebo hoďte řeč u piva ;-)

Vstupné do všech klubů bude 100 Kč. Lístek si koupíte v prvním klubu, který navštívíte. Předprodej nebude. Vstupenka bude platit celý večer a ve všech klubech. Lístek platí i na jednotlivé after párty.

Mezi kluby budou celý večer kroužit bezplatné okružní linky H a B.

Hlavní partnerem akce je pivovar Starobrno.

Hrnem Brnem je společný projekt Eleven club, Fléda Club, favál, MELODKA, Mersey klub Brno a METRO MUSIC BAR.

od  14. 10.  (18:00)
do  15. 10.  (00:00)
Brno
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení