více >>

Rande se sebou ~ zážitkový kurz

Akce již skončila

"Kdo se dívá ven, ten sní, kdo se dívá dovnitř, ten se probouzí."
Carl Gustav Jung

Rande se sebou je zážitkový kurz o vnitřní hodnotě, atraktivitě a prohloubení kontaktu se se svým vnitřním já. Cílem je věnovat intenzivněji čas sám sobě v krásném prostředí mimo civilizaci a ve společnosti nových lidí. Program obsahuje metody práce s myšlením, tělem i emocemi a snaží se tyto roviny propojovat.

Víkendem vás provede psycholožka Mgr. Kristína Medalová, MSc. Vybrané programové bloky povedou externí lektoři (podrobnější informace budeme průběžně doplňovat).

Přihlásit se můžou jednotlivci obou pohlaví, volní i zadaní, jelikož porozumění a sebepřijetí je důležité ve všech fázích vztahu. Účastníky se snažíme vybírat tak, aby vznikla pestrá a vyvážená skupina.

Místo: Surya centrum v Bílých Karpatech http://www.suryacentrum.sk/
Datum: 23. – 25.2.2018
Kapacita: min. 10, max. 15 účastníků
Kurzovné: 1090 Kč (+ ubytování a strava, viz níže)
Web a přihlašování: http://www.psychologmedalova.cz/2017/12/11/rande-se-sebou/

Ubytování je pro účastníky zabezpečeno v Surya Centru od pátku do neděle, cena za dvě noci je 1300 Kč. V ceně je zahrnuta vegetariánská strava (kdo potřebuje maso, ať si vezme sebou). Kurz začíná v pátek večeří a končí nedělním obědem.

Dopravu na místo si účastníci zabezpečují sami, rádi vám ale doporučíme vhodný spoj nebo propojíme ty, kteří pojedou autem. Na místě je možnost parkování. Ze zastávky Strání-Květná vás můžeme odvézt autem.

od  23. 2.  (18:00)
do  25. 2.  (14:00)
Václavská 12, Brno
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ