Vstupenky lze koupit už nyní v pokladně divadla, případně na jeho webu. Letní scéna má před sebou už osmý ročník.

Program divadelních představení ZDE.

„Program v amfiteátru na Kraví hoře, kde je bonusem k příjemné atmosféře a kvalitnímu zázemí také krásný výhled na Brno, zahrnuje novinky i osvědčené repertoárové hity z domácí scény,“ uvedl mluvčí divadla Michal Adamík.

Poprvé pod širým nebem se podle něj představí například Fichtl s herci Pavlem Liškou a Michalem Isteníkem. „Vracejí do doby, kdy život běžel na jeden válec, do doby, kdy nebyl internet, ale zato všude zněla Internacionála,“ pozval Adamík.

Novinkou se má stát také Dada Revue s performarem Pavolem Serišem, jenž se pohybuje na hraně divadla a stand-up comedy. Chybět nemají ani osvědčené kusy: DNA, Šašek a syn, Šest tanečních hodin, Proslov, S láskou Mary anebo Rebelky.

„Léto na Kraví hoře osvěží také spřátelená divadla, jako je Studio DVA divadlo, Divadlo Kalich, Divadlo Na Jezerce či Divadlo Palace. Mimo jiné lze zhlédnout inscenace Čtyři dohody, Pátá dohoda, Shirley Valentine, Sex pro pokročilé, Otevřené manželství, Commedia dell'arte II., Pánský klub nebo Štěstí,“ dodal mluvčí.

Součástí programu jsou i koncerty

Koncert Vlasty Redla bude na programu 13. července a koncert Ondřeje Rumla s Matej Benko Quintetem 18. července. Šansoniérka Szidi Tobias zazpívá 25. července a Aneta Langerová vystoupí 27. července.