S programem plným adrenalinu, snowboardováním na pódiu či několika překvapivými převleky navštíví Ewa Farna u příležitosti turné Ewa Tour 2008 celkem osmnáct měst. A bude mezi nimi také Brno.

„Zpěvačka Farna, kterou na zítřejším koncertě v brněnském Bobycentru doprovodí její mladá kapela, se před diváky zahoupá na houpačce, zasnowboarduje si a koncert doplní dokonce i sněhové vločky,“ uvedl Pavel Řehoř z agentury Gregory Management, jež brněnský koncert pořádá.

Své první oficiální turné zahájila historicky nejmladší zpěvačka nominovaná na cenu Anděl Allizanz 2008 Ewa Farna třiadvacátého března. „Ewa je velmi živá. Kdo přijde na některý z koncertů, uvidí, co to znamená, když na pódiu řádí nezkrotná dračice,“ uvedl dramaturg a Ewin objevitel Lešek Wronka.

Zařádit si s Ewou na pódiu mohou i její fanoušci. Na jejích internetových stránkách totiž neustále probíhá soutěž o nejlepší vlastní videonahrávku s některým z jejích hitů. „Na každém koncertě je dán prostor třem nejlepším z daného města či okolí a vítěz získá zájezd do italských Alp,“ dodal Řehoř.

Brněnský koncert, který se pro velký zájem fanoušků přesunul ze Semilassa do Laser Show Hall v Bobycentru, začíná v půl sedmé večer.