Poprvé takto loni vystoupili na střeše valašskomeziříčského hotelu Apollo. Tento týden však zahrají v šedesátimetrové výšce. Vystoupení je součástí jejich Jarní online šňůry. „Nikdy jsem nevěděl, jak přesně hudebníci zvládají pandemii, ale náš způsob mi naprosto vyhovuje. Mám sice zrovna trochu pocit, jaký jsem měl kdysi na letišti v Moskvě, když jsme odlétali točit desku do Číny – tedy že tentokrát jsem to opravdu trochu přehnal. Už ale není cesty zpátky, a tak sestavujeme playlist, omíláme Mekyho písničky, řešíme světla, drony, kdo uvaří guláš, a tak dál. Když chceš hrát na paneláku, musíš na něj vylézt,“ komentoval zpěvák Petr Fiala.

Se štábem internetové televize Mall.tv, která přenos zajišťuje, už vyrazil na obhlídku připraveného pódia v osmnáctém patře kancelářského komplexu Šumavská Tower. „Měli bychom být slyšet i v přilehlém parku zvaném Björnsonův sad a vidět z nedalekých kopců známých jako Planýrka. Trochu tomu pomůžeme přidanými reproduktory,“ dodal Fiala.

Údržba a čištění v Královopolském tunelu.
Celý duben noční "šichty": podívejte se, jak silničáři čistí brněnské tunely

Koncert fanoušci uvidí na live.mnaga.cz až po zakoupení vstupenky na shop.mnaga.cz za 349 korun. K dispozici je také zvýhodněná permanentka, která platí i pro další vystoupení s hosty jako Jarek Nohavica, Karel Plíhal, Roman Holý nebo Vypsaná Fixa.