Podle Vladimira 518 album vznikalo bez kompromisů a s pocitem absolutní tvůrčí svobody. „Je hodně tvrdé, nekompromisní, v mnoha ohledech jednoduché a rozhodně se nesnaží být intelektuální. Ultra, ultra, to je vlastně láska – láska, třeba nebo tvrdost – tvrdost, nadšení – nadšení. To všechno se na desce propojuje,“ řekl Vladimir 518 s tím, že deska je současně odrazem jeho života.

Brněnský koncert bude mít podobu velkolepé podívané. „Těšit se fanoušci mohou na speciální 3D projekce, světelnou a laser show. Chybět nebudou ani hosté, mezi nimi například DJ Mike T nebo Maniak,“ upřesnila mluvčí Flédy Sabina Coufalová.

Koncert na Flédě:
• Křest alba rappera Vladimira 518 Ultra! Ultra!
• Klub Fléda v Brně, Štefánikova ulice, pátek 9. června 2017 od 20.00. Program nabídne show s trojrozměrnými projekcemi, které budou diváci sledovat ve 3D brýlích.
• Lístky v předprodeji stojí 230 korun, na místě 250.

Vladimir 518 k programu podotkl: „Lidi musí počítat například s tím, že u vstupu dostanou 3D brejle, jelikož chystáme trojrozměrné projekce, světelnou show a taky jeden speciální objekt, který bude nad pódiem svítit a fungovat i kineticky,“ podotkl rapper.

Zkratka 3D označuje techniky používané pro zobrazení zdánlivě trojrozměrných objektů. A právě trojrozměrnost je s novou deskou propojená. „Album má čtyři varianty obalu a v tomto duchu jsou pojaté i klipy. Vizuál desky pracuje s 3D odlitkem Vladimira, různě upraveným či barevně variovaným,“ dodala Coufalová s tím, že desku si mohou zájemci na koncertě koupit. Ti, kteří by si album chtěli nechat podepsat, mohou ještě před koncertem zavítat do brněnského obchodu Queens na rohu ulic Dvořákova a Vachova.

Osmatřicetiletý Vladimir 518, vlastním jménem Vladimír Brož, vystupuje s uskupením Peneři strýčka Homeboye i samostatně. Věnuje se tvorbě komiksů, knih, ilustrací, stojí v čele labelu BiggBoss. V Moravské galerii v Brně před necelým měsícem zahájil výstavu Kmeny 90 vycházející ze stejnojmenné knihy mapující alternativní kultury 90. let.