Vyberte článek, který vás nejvíce zaujal, a udělejte autorovi radost svým hlasem. Možná právě on získá rodinnou vstupenku do Muzea Lega, které se pyšní největší soukromou sbírkou na světě. 

Klášterní zahrada v Brtnici ožila černým řemeslem

Táňa Piechowiczová navštívila tradiční Brtnické kovadliny, které se konaly v Klášterní zahradě v Brtnici. Návštěvníci viděli práci u výhně a u kovadlin, mohli zhlédnout výstavu kovaných plastik a také kování koní.

Sněhurka, Freddie a stovka nadšenců

Petr Antl se byl podívat na oblíbeném závodu v Charvátské Nové Vsi. I letos přijelo na start přes sto nadšenců, mnozí z nich náležitě vystrojení v elegantních úborech a zábavných převlecích. Ty v cíli vyhodnotila porota a ocenila Freddieho Mercuryho a vousatou Sněhurku se sedmi trpaslíky. 

Počasí houbám na Vyškovsku svědčí 

Po čtvrteční bouřce se Josef Kovář z Vyškova vydal do lesa. A stejně jako asi o týden dříve, ani tentokrát nepřišel s prázdnou. 

Jak to dopadlo posledně… 
Zároveň nesmíme zapomenout na vyhlášení třetího kola. Nejvíce hlasů od vás získal Luděk Kocourek, který dostal příležitost plout po Vranovské přehradě na palubě škuneru Miamiti II. Vyhrává rodinnou vstupenku do Aquapalace Praha. Gratulujeme.