Poznáte své děti v pěně, v bobu nebo pod přilbou? Vyberte článek, který vás nejvíce zaujal, a udělejte autorovi radost svým hlasem. Možná právě on získá 1x rodinnou vstupenku na místo, kde se bude moci toulat nekonečným bludištěm nebo nechá hlavu v jedné z dalších mnoha atrakcí.

Které příspěvky Čtenáře reportéra soutěží?

1) Pěnové i další radovánky ve Vyskytné. Najdete své děti ve fotogalerii?

Stačilo pustit vodu s pěnou a o pořádnou dětskou zábavu bylo postaráno. Zuzana Musilová navštívila dětský den ve Vyskytné na Pelhřimovsku. V horkém dni to bylo jistě báječné osvěžení.

Dětský den ve Vyskytné
Pěnové i další radovánky ve Vyskytné. Najdete své děti ve fotogalerii?

2) Sotva unesou hadici, už sklízejí ovace. Nejmladší hasiči závodili v Růžené

V neděli 5. června se na louku u kostela v Růžené na Třešťsku sjeli nejmladší dobrovolní hasiči z okolí. Konala se zde totiž místní liga mladých hasičů. Nechyběla u toho Jana Kodysová, která celou závodní atmosféru natočila na video.

V Růžené soutěžili nejmenší členové sborů dobrovolných hasičů.
Sotva unesou hadici, už sklízejí ovace. Nejmladší hasiči závodili v Růžené

3) Soutěže i drandění v bobu. Jiřické děti si užily svůj den, přišlo jich 120

První červnovou sobotu se v areálu za kulturním domem v Jiřicích na Znojemsku konal tradiční dětský den. Na děti čeká vždy z kraje deset disciplín, které musí obejít. Za splnění úkolů dostanou u každé soutěže "Jiřické koruny", za které si mohou pak na stánku koupit různé odměny, jídlo, limonády nebo točenou zmrzlinu. A to už stojí za snahu. Byla u toho i Jaroslava Hladíková, která nám poslala tento milý příspěvek.

Jiřické děti si užily svůj den.
Soutěže i drandění v bobu. Jiřické děti si užily svůj den, přišlo jich 120

Jak to dopadlo posledně?

Zároveň nesmíme zapomenout na vyhlášení prvního kola. Nejvíce hlasů od vás získala Jana Fridrichová, která nám ve svém článku Ve Vracově si připomněli svatbu, jakou znali naše stařenky a stařečci připomněla svatební veselí z dob minulých. Podívat se na její příspěvek můžete zde:

Akce Čí je to svaďbička věrně simulovala opravdové svatební veselí dob dávno minulých.
Ve Vracově si připomněli svatbu, jakou znali naše stařenky a stařečci

Získává rodinnou vstupenku do Aqupalace Praha. O další vstupenku budeme soutěžit už v pátek 17. 6. 2022. Tak posílejte své příspěvky do rubriky Čtenář reportér.