Vyberte článek, který vás nejvíce zaujal, a udělejte autorovi radost svým hlasem. Možná právě on získá rodinnou vstupenku do Aqupalace Praha. Na místo, kde si budete moci sjet nejdelší tobogan v České republice nebo začít mořské vlnobití. A nemusíte k moři. 

Chotěboř a okolí z výšky

Podívejte se na známá místa z ptačí perspektivy Jako dárek k šedesátinám dostal od své dcery let balónem Hynek Boháč. Na Chotěboř a okolí se z ptačí perspektivy podíval se svojí manželkou a vnukem Kubou. Všem se let moc líbil a při své cestě nafotil tyto krásné fotky. Možná na nich uvidíte svůj dům.  

Dřevo a plachty na Moravském Jadranu

Po Vranovské přehradě plul škuner Miamiti. Život občas přináší nečekaná překvapení. Sám o tom něco ví Luděk Kocourek, který dostal příležitost plout po Vranovské přehradě na palubě škuneru Miamiti II. Takový zážitek by přál každému. 

Traktoriáda nabídla soutěže v tahání těžkého břemene i jízdy zručnosti 

Na sraz traktorů, malotraktorů, ale i fréz nebo zahradní techniky se v neděli přijel podívat Zdeněk Pokorný. Akce se konalo v areálu Automotoklubu v Březové nad Svitavou. Návštěvníci traktoriády viděli například soutěž v tahání těžkého břemene nebo sprinty strojů.

Jak to dopadlo posledně…
Zároveň nesmíme zapomenout na vyhlášení druhého kola. Nejvíce hlasů od vás získala Jaroslava Hladíková, která nám ve svém článku „Soutěže i drandění v bobu. Jiřické děti si užily svůj den, přišlo jich 120“ přiblížila atmosféru dětského dne v Jiřicích na Znojemsku. Získala 160 hlasů a vyhrává rodinnou vstupenku do zábavního parku Mirakulum. Gratulujeme.
Na vítězný příspěvek se podívejte zde:

O další vstupenku budeme soutěžit už v pátek 24. 6. 2022. Neváhejte a posílejte své příspěvky do rubriky Čtenář reportér.