Vyberte článek, který vás nejvíce zaujal, a udělejte autorovi radost svým hlasem. Možná právě on získá rodinnou vstupenku do Aqupalace Praha. Na místo, kde si budete moci sjet nejdelší tobogan v České republice nebo začít mořské vlnobití. A nemusíte k moři. 

Chotěboř a okolí z výšky

Podívejte se na známá místa z ptačí perspektivy Jako dárek k šedesátinám dostal od své dcery let balónem Hynek Boháč. Na Chotěboř a okolí se z ptačí perspektivy podíval se svojí manželkou a vnukem Kubou. Všem se let moc líbil a při své cestě nafotil tyto krásné fotky. Možná na nich uvidíte svůj dům.  

Let balonem jako dárek
Chotěboř a okolí z výšky. Podívejte se na známá místa z ptačí perspektivy

Dřevo a plachty na Moravském Jadranu

Po Vranovské přehradě plul škuner Miamiti. Život občas přináší nečekaná překvapení. Sám o tom něco ví Luděk Kocourek, který dostal příležitost plout po Vranovské přehradě na palubě škuneru Miamiti II. Takový zážitek by přál každému. 

Plavba na palubě škuneru Miamiti II na Vranovské přehradě.
Dřevo a plachty na Moravském Jadranu. Po vranovské přehradě plul škuner Miamiti

Traktoriáda nabídla soutěže v tahání těžkého břemene i jízdy zručnosti 

Na sraz traktorů, malotraktorů, ale i fréz nebo zahradní techniky se v neděli přijel podívat Zdeněk Pokorný. Akce se konalo v areálu Automotoklubu v Březové nad Svitavou. Návštěvníci traktoriády viděli například soutěž v tahání těžkého břemene nebo sprinty strojů.

Na srazu byly k vidění, traktory, malotraktory, frézy i nákladní auta.
Traktoriáda nabídla soutěže v tahání těžkého břemene i jízdy zručnosti

Jak to dopadlo posledně…
Zároveň nesmíme zapomenout na vyhlášení druhého kola. Nejvíce hlasů od vás získala Jaroslava Hladíková, která nám ve svém článku „Soutěže i drandění v bobu. Jiřické děti si užily svůj den, přišlo jich 120“ přiblížila atmosféru dětského dne v Jiřicích na Znojemsku. Získala 160 hlasů a vyhrává rodinnou vstupenku do zábavního parku Mirakulum. Gratulujeme.
Na vítězný příspěvek se podívejte zde:

Jiřické děti si užily svůj den.
Soutěže i drandění v bobu. Jiřické děti si užily svůj den, přišlo jich 120

O další vstupenku budeme soutěžit už v pátek 24. 6. 2022. Neváhejte a posílejte své příspěvky do rubriky Čtenář reportér.