Serial Killer je první festival tohoto typu ve střední a východní Evropě. „V Brně mezi 2. a 5. květnem představíme to nejlepší ze současné evropské i světové seriálové tvorby. Nabízíme krev, pot, slzy i smích na plátně a velkou party s českými i zahraničními celebritami mimo něj,“ uvádějí na svém webu pořadatelé. Podle nich nebudou chybět ani novinky z Netflixu, HBO, České televize nebo Stream.cz.

Festival se koná na třech scénách: v kine Scala, divadle Bolka Polívky a částečně také v Divadle Husa na provázku.

Pokud chcete akreditaci, odpovězte na jednoduchou otázku: Kdo je režisérem legendárního dánského seriálu z prostředí nemocnice Království?

Vybraní výherci dostanou akreditaci na celý festival. Odpovídejte do středy 2. května 10.00 na e-mailovou adresu dagmar.slagorova@denik.cz a nezapomeňte uvést své jméno, adresu a telefonní kontakt. Do předmětu napište Seriál Killer Deník. Výherce kontaktujeme ve středu dopoledne, dostanou akreditační kód, který je opravňuje ke vstupům na filmové projekce.

Bližší informace o brněnském festivalu Serial Killer najdete na našich webových stránkách, v tištěném vydání Deníku Rovnost a také na stránkách pořadatele www.serialkiller.tv