„Narazilo do nás auto. Řidič ale situaci perfektně zvládl a v pořádku zastavil u krajnice. Lidé pak začali vystupovat ven. Vše ale bylo v klidu," řekl Brněnskému deníku Rovnost Marek Fišer, který v autobuse seděl přímo za řidičem.

Policisté dálnici po nehodě uzavřeli. „Na místě byli opilí lidé. Někteří z nich vstupovali do silnice a hrozila další nehoda. Ke zvládnutí situace jsme vyslali celkem čtyřicet policistů," vysvětlil opatření pražský policejní mluvčí Jan Daněk.

Fišer ale podobné tvrzení odmítl. „Po dálnici nikdo nepobíhal. Tančit jsme začali až ve chvíli, kdy nám známí volali, že u Prahy havaroval autobus plný agresivních fanoušků a co se na místě vůbec děje. Chtěli jsme situaci jen ozvláštnit. Provoz jsme ale neohrožovali," upozornil Fišer. Dodal, že nechápe ani množství policistů, kteří byli na místě. „Proč tam pořádali takové manévry netuším," uvedl fanoušek.

Podle mluvčího Daňka se policie případem už dále nezabývá. „Nezjistili jsme, že by někdo spáchal trestný čin a nic se nestalo. Na místě jsme nakonec jen vyšetřili dopravní nehodu a případ skončil," dodal Daněk.

ČTĚTE TAKÉ: Fanoušci Zbrojovky tančili po dálnici, policie ji musela uzavřít