Jak Brněnský deník Rovnost informoval, muž cestující tramvají bez platného lístku se dal na útěk před revizorem, který ho chtěl zkontrolovat. Na zastávce Semilasso prudce vyběhl ze dveří šaliny, přičemž poté ho srazilo projíždějící červené auto. Tělo kaskadéra, který poté bleskově sebral ze země své věci a utekl, na voze udělalo škodu za 15 tisíc korun.

Policie při pátrání po muži v roušce zveřejnila v pátek záběry nehody pořízené kamerou z tramvaje. "Okamžitě po zveřejnění výzvy se policistům přihlásili klíčoví svědci, kteří je pak rychle nasměrovali na stopu neznámého kaskadéra," uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Nakonec si tak pro černého pasažéra přišli policisté až domů. "Přiznal se, že věděl, že ho usilovně hledají, a každou chvíli je očekával. Sám se však přihlásit nestihl, neboť údajně nevěděl kde. Za dopravní nehodu mu tak nyní ve správním řízení hrozí nemalá pokuta," dodal mluvčí.

Další peníze bude muset podle něj vytáhnout na pokladně dopravního podniku z kapsy za to, že jel bez jízdenky. A pokuta ho možná nemine ani od hygieniků, protože si v šalině sundal z tváře roušku a porušil tak protiepidemická nařízení.