Ohlédla se a opravdu uviděla mladíka prchajícího s jejím bicyklem v hodnotě přibližně třiceti tisíc korun. Ve stejnou chvíli se za ním ale rozběhl celý houf nudistů. Šestadvacetiletý zloděj si ale z několika směrů útěku vybral zrovna ten, který vedl do kopce. „Po pár metrech tedy podle svědků kolo odhodil a běžel k tamějšímu bufetu, kde ho skupina pronásledovatelů i tak dopadla. Jeden z přihlížejících zavolal na linku 156. Mladík se pak schoval pod deskou stolu, kolem něhož si až do příjezdu hlídky posedali rozzlobení návštěvníci pláže, aby nemohl uprchnout,“ sdělil mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Peníze. Ilustrační snímek.
Drahé ukazování penisu: muže z Tišnovska za to vydírali z Afriky, chtěli tisíce

Poznat zloděje nebylo pro hlídku nijak složité. Kromě toho, že ho ostatní neustále hlídali, byl mezi nimi jediný oblečený. „S ohledem na hodnotu kola ho strážníci předali jako důvodně podezřelého z trestného činu a hrozí mu vězení,“ doplnil ve čtvrtek Ghanem.

Podobnou scénu mohli diváci zhlédnout v populárním filmu Četník ze Saint Tropez, kde se v hlavní roli představil legendární Louis de Funés. První klapka filmu padla při scéně, kdy četníci nahánějí obnažené návštěvníky nudistické pláže.

Zdroj: Youtube