Předchozí
1 z 4
Další

Martin Zich, 20 let, student, Kuřim

Martin Zich, 20 let, student, Kuřim.Martin Zich, 20 let, student, Kuřim.Zdroj: Deník/Alžběta KadlecováJsem za rekonstrukci nádraží velmi rád. Předchozí bylo hodně zmatené, člověk ani nevěděl kdy a odkud přesně mu jede autobus. A zrovna reprezentativní taky moc nebylo. Moc si cením možnosti konečně přejít suchou nohou z autobusového nádraží na vlakové, i když řešení za mě mohlo být trochu lepší. Třeba prší mezerou mezi budovou vlakového nádraží a nástupištěm pro autobusy směrem na Tišnov.

Nový autobusový terminál uvedou v úterý slavnostně do provozu v Kuřimi.
Nové autobusové nádraží v Kuřimi. Prohlédněte si ho, než ho oficiálně otevřou

Hana Rozsypalová, 57 let, invalidní důchod, Kuřim

Hana Rozsypalová, 57 let, invalidní důchod, KuřimHana Rozsypalová, 57 let, invalidní důchod, KuřimZdroj: Deník/Alžběta KadlecováMoc se mi nový terminál líbí, je krásný. Jezdím autobusy často, stejně tak i můj muž. Jsem tu skoro pořád.

Jaroslav Malík, 37 let, stavební dělník, Tišnov

Jaroslav Malík, 37 let, stavební dělník, TišnovJaroslav Malík, 37 let, stavební dělník, TišnovZdroj: Deník/Alžběta KadlecováNádraží je hezčí, než bylo. Sice ho využívám jen, když jedu k lékaři, ale vypadá to tu pěkně. Jinak jezdím autem.

Zdroj: Deník/Michal Hrabal

Marek Smutný, 41 let, hudební průmysl, Kuřim

Marek Smutný, 41 let, hudební průmysl, KuřimMarek Smutný, 41 let, hudební průmysl, KuřimZdroj: Deník/Alžběta KadlecováLíbí se mi, že je terminál moderní. Předtím fungoval také, ale teď je přehlednější. Když jezdím do Brna do posilovny, jsem tu i třikrát nebo čtyřikrát týdně.

Zpracovala ALŽBĚTA KADLECOVÁ