Předchozí
1 z 5
Další

David Smečka

David SmečkaZdroj: se souhlasem Davida SmečkyZatím jsem nenarazil na nic, co by mi v Brně po kulturní stránce chybělo. Jsem student, a navíc vášnivý čtenář, takže rád chodím do knihovny a knihkupectví. Mezi mé nejoblíbenější knihovny patří Knihovna Jiřího Mahena v centru Brna, která je skvělým zdrojem literatury všeho druhu. Z knihkupectví bych vyzdvihnul pobočku Knihy Dobrovský na České. Tady naleznu vše, co potřebuji. Mají tu taky velký výběr elektronických knih.

Výhled na Brno.
Brno srdcem kultury. Vysokoškoláci si pochvalují knihovny a kina

Petra Andreevova

Petra AndreevovaZdroj: se souhlasem Petry AndreevovéPodle mě je kultura v Brně dostačující. Nejvíc chodím do kina a poslední dobou se stávám taky fanynkou letních činoher v divadle. Nejraději mám Divadlo Bolka Polívky a Mahenovo divadlo. Vím, že je v Brně i velký výběr výstav, ty ale moc nemusím.

Jana Dvořáková

Jana DvořákováZdroj: se souhlasem Jany DvořákovéMyslím si, že je na dobré úrovni. Máme tu několik divadel, muzeí i kin, které jsou na srovnatelné úrovni s jinými velkými městy v Česku. Mám ráda hudbu, takže když můžu, tak vyrazím na koncert nebo letní festival.

Václav Procházka

Václav ProcházkaZdroj: se souhlasem Václava ProcházkyKdyž to porovnám s Prahou, tak je pořád co zlepšovat. Na druhou stranu si myslím, že se Brno rozhodně nemá za co stydět. Za svých studentských let jsem hodně chodil do kina nebo do knihovny. Dnes dávám přednost divadlu. Těch je tu víc než dost. Rád chodím do divadla Bolka Polívky nebo Husy na provázku.

Michaela Obroučková

Michaela ObroučkováZdroj: se souhlasem Michaely ObroučkovéV Brně člověk najde spoustu kulturního vyžití. Máme tu dost divadel. Ráda s manželem zajdu do třeba do Městského divadla na muzikál. Chodíme taky do kina ve Velkém Špalíčku. S dcerou občas zajdu i do Lucerny. Když byly děti malé, brávala jsem je do divadla Polárka. Občas navštívíme vědecký park Vida nebo Brněnské výstaviště.