Techagro je komplexní přehlídkou zemědělské techniky. Na výstavní ploše v pavilonech F, P a G1 se návštěvníci setkají se vším, co souvisí s rostlinnou výrobou. „Traktory a další zemědělskou techniku vystaví například Zetor, Agrotechnika Vaněk, Solis, Agrotrans, WTC Písečná, Emmarol a další," zmínil mluvčí veletrhu Jiří Palupa.

Na brněnské výstaviště přijedou také firmy s technologiemi pro posklizňovou úpravu, stroji pro zpracování půdy nebo se secími stroji. „Součástí letošního ročníku veletrhu Techagro je také nový projekt Chytrá farma, ve kterém se budou prezentovat nejnovější trendy v precizním zemědělství," doplni Palupa.

Hlavním pilířem veletrhu Silva Regina je lesnictví. Na veletrhu se představí známé značky lesnické techniky, například John Deere či Komatsu. Důležitou součástí veletrhu Silva Regina je myslivost, kterou návštěvníci tradičně najdou v pavilonu Z. Součástí myslivecké části veletrhu je bohatý doprovodný program na pódiu a výstavy trofejí.

Posledním veletrhem, který bude od neděle do čtvrtka na výstavišti, je Biomasa. Představí technologie pro energetické využití lesní a zemědělské biomasy.