Vysílání, které se nově stává součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, je možné sledovat na facebooku či na webu www.mall.tv.

"Bolek bude tentokrát rozmlouvat se svým synem, hercem Vladimírem Polívkou, a brněnským hercem a muzikantem Janem Budařem. Jde tedy o vzácnou příležitost vidět tři osobnosti české kultury různých generací společně na jednom jevišti. Diváci si jejich veselé vyprávění a vtipné postřehy můžou vychutnat z pohodlí domova," uvedl Michal Adamík z Divadla Bolka Polívky.

close Bolek Polívka pobaví diváky online na internetu a v internetové televizi Mall TV spolu se svým synem Vladimírem a hercem Janem Budařem. info Zdroj: Divadlo Bolka Polívky zoom_in

To podle něj posílá zdarma tolik potřebnou dávku dobré nálady svým příznivcům online každou středu v 18:30 a pátek v 18:00 hodin.

"Přízeň svému oblíbenému divadlu v těchto mimořádných dnech můžou lidé projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky," upřesnil Adamík.

close Koronavirus v Česku info Zdroj: Deník zoom_in