Zoufalé volání v angličtině o pomoc a tlučení do dveří zaslechla v sobotu brzy ráno žena procházející pasáží v centru Brna. Ozývalo se zpoza zavřených dveří. Zkusila proto zavolat na čísla vylepená na dveřích. Jenže marně, nikomu se nedovolala. Obrátila se tedy o pomoc na městskou policii.

Když hlídka strážníků dojela na místo, zjistila, že se jedná o striptýzový bar. Volajícího ubezpečila, že pomoc už je na cestě. „Našemu operačnímu středisku se nakonec podařilo dovolat odpovědnému pracovníkovi podniku. Dorazil společně s kolegyní, muže pustili ven a zkontrolovali, že v podniku není nic poškozeného a neztratily se žádné věci,“ popsal událost mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem.


Nahrává se anketa ...

A začalo zjišťování, proč a z jakého důvodu muž zůstal zavřený ve striptýzovém baru. „Osmatřicetiletý cizinec se výmluvným gestem chytil za hýždě a vysvětlil, že těsně před zavírací dobou marně hledal toaletu a objevil jen tento podnik. Na záchodě strávil nějaký čas a když chtěl vyjít na ulici, překvapilo ho, že klub je už zamčený,“ uvedl Ghanem.

VIDĚLI JSTE? Psí krasavci v Brně

Mezinárodní výstava psů všech plemen na brněnském výstavišti. | Video: Deník/Sabir Agaralov