Každá z osmi prohlídek trvala zhruba devadesát minut a bezprostředně navazovala na předchozí. Šenkýř nejenže dokázal udržet vysokou úroveň mluveného slova po dobu dvanácti hodin, ale zároveň si užíval přátelskou atmosféru a zvídavé otázky návštěvníků.
„Sám jsem netušil, že dvanáct hodin nebude nápor na hlasivky, ale spíše na nohy, protože celou dobu jsem nejen mluvil, ale i chodil, či spíše popocházel. A podotýkám, bylo to skutečně bez jediné zastávky, v druhé polovině ale celou dobu s čajem v ruce,“ prohlásil Šenkýř.

Tímto úspěšným výkonem si Miloš Šenkýř a Český rozhlas Brno zajistili místo ve výročním vydání České knihy rekordů a od Agentury Dobrý den Pelhřimov obdrželi oficiální certifikát o vytvoření českého rekordu.
Rekonstruvanou budovu si můžete projít s námi díky videu z podzimu roku 2021.
Obnova sídla Českého rozhlasu Brno se může honosit titulem Stavba Jihomoravského kraje 2022 v kategorii rekonstrukce. O opravách a novém vzhledu budovy Deník informoval. „Budova získala také druhé místo v kategorii velkých staveb v soutěži o nejlépe opravenou památku Jihomoravského kraje. Sídlo brněnského rozhlasu navrhl pro Českou banku Union architekt Ernst Wiesner, označovaný za jednoho z nejvýznamnějších brněnských prvorepublikových architektů. Na tuto stavbu navázaly další jeho výjimečné projekty, například brněnské krematorium nebo vila Stiassni,“ připomněl Radek Bortlík, který má v Českém rozhlase Brno na starosti komunikaci.