Spoje s novými zastávkami budou jezdit denně s odjezdem deset minut po jedné odpoledne z Brna a o půl sedmé ráno z Karlových Varů.

Lidem se tak otevře více možností pro cestování. „Změna přinese obyvatelům Brna, Loun, Chomutova a Karlových Varů přímé spojení s pražským letištěm. Obyvatelům Klášterce nad Ohří se otevřou nové možnosti cestování v regionu i do hlavního města,“ uvedl mluvčí společnosti FlixBus Tomáš Beránek.

Slavnostní otevření restaurace Popeyes na Václavském náměstí v Praze.
Nový fastfood přilákal davy. Popeyes přiblížilo termín otevření pobočky v Brně

Spoje na této trase budou od 3. března vyjíždět z Karlových Varů denně v 6:30, v Klášterci nad Ohří zastaví v 7:00, z Chomutova odjedou v 7:25, z Loun v 8:05, na pražském letišti zastaví v 8:45, po zastávce na Hradčanské přijedou na Florenc v 9:25 a do Brna dorazí ve 12:10.

Autobusy v designu FlixBus.Autobusy v designu FlixBus.Zdroj: ICOMV opačném směru odjíždí autobus z Brna ve 13:10, na Florenci zastaví v 16:00, na letiště v Praze dorazí v 16:40 a v Klášterci zastaví v 18:25. Na konečnou do Karlových Varů přijede v 19:05.

Startovací cena jízdenek na pražské letiště je z Brna od 199 korun. Společnost Flix postupně zvyšuje počet malých měst ve své síti. Z více než pěti a půl tisíce destinací, v nichž spoje Flixu v současné době zastavují, má třicet procent méně než dvacet tisíc obyvatel.