Brno navštíví také Martin Hložek vystupující pod přezdívkou Creep, úspěšný autor herních videí Vitalyi Kresan známější jako Vitaa či tvůrkyně na sociální síti TikTok s takřka milionem sledujících a brněnská rodačka Tereza Kovářová alias Terysa. Spolu s nimi vystoupí populární influenceři známí pod přezdívkami Mattem, Attack, Diviška, Peca, Ikon nebo Pokeccc.

Zdroj: Youtube

Za organizací akce stojí Ondřej Chalupa, který se ve světě influencerů pohybuje již více než deset let, a Lukáš Fritscher, který je též úspěšným youtuberem. Jeho profil, kde vystupuje pod přezdívkou Lukefry, sleduje více než čtvrt milionu lidí a jeho videa, ve kterých řeší společenská temata, aktuální dění či media, dosahují statisícové sledovanosti.

Zdroj: Youtube

„Grand Showtime jsme poprvé uspořádali šest let zpátky, abychom všem ukázali, že řada youtuberů jsou skutečně talentovaní herci, zpěváci, tanečníci či baviči - a že toto své umění dokáží ukázat i naživo. Což se naštěstí povedlo a podařilo se nám vytvořit fenomén, který poutá pozornost tisíců mladých lidí,“ popsal Fritscher.

Zdroj: Youtube

Nejsilnější divácká základna účastníků se pohybuje ve věku od jedenácti patnácti let, právě pro tu je akce především určena. O hudební doprovod celého představení se postará mladá zpěvačka Naty Hrychová, která zaujala kritiky svými hity Nehledej Růženku, Pohoda jazz nebo By se ti líbilo. Její nejúspěšnější videoklip má na YouTube více než sedmnáct milionů přehrání.

Zdroj: Youtube

V představení na diváky čeká příběh, jehož se v několika momentech budou moci i stát součástí a sami přímo ovlivnit, jak nakonec dopadne. Všimnou si řady odkazů na úspěšná videa a vizuál doplněný o světelnou show a videoprojekci. „Záležet si dáváme především na výběru vystupujících. Můžeme se zaručit, že spolupracujeme jen s youtubery, kteří mají dobrý vliv na své publikum a dokáží je ovlivňovat správným směrem,“ dodal Ondřej Chalupa za organizátora akce Czech Social Production.

Letošní ročník je již šestý v pořadí. Ten minulý v součtu navštívilo více než dva a půl tisíce lidí, letos v září tvůrci postupně navštíví Pardubice, Ostravu, Brno, Plzeň, Jablonec nad Nisou a Prahu. Vstupenky jsou v prodeji na webu organizátora na adrese www.showtimelive.cz.