Tramvajová linka 2 bude v provozu pouze v úseku mezi smyčkou v Modřicích, Ústředním hřbitovem a Tkalcovskou. Pak pojedou tramvaje odklonem do zastávky Jugoslávská. „Neobslouží tak zastávky Vojenská nemocnice, Kuldova a Stará osada. Ze zastávky Jugoslávská budou tramvaje pokračovat jako linka 3 směrem na Rakoveckou," přiblížila Doležalová.

Tramvajová linka 3 bude jezdit pouze v úseku mezi Rakoveckou a Jugoslávskou. Stejně jako linka 2 tedy neobslouží zastávky Vojenská nemocnice, Kuldova a Stará osada. „Ze zastávky Jugoslávská budou tramvaje pokračovat jako linka 2 směrem na Ústřední hřbitov a do smyčky v Modřicích," nastínila Doležalová.

Silničáři už dokončili připojovací pruh z Kosmovy do Sportovní ulice v Brně.
Hotový připojovací pruh na Sportovní v Brně: podívejte, jak se místo proměnilo

Náhradní dopravu zajistí autobusová linka 27, která bude ze zastávky Stará osada prodloužená přes zastávky Kuldova a Vojenská nemocnice do zastávky Jugoslávská. Přestup mezi linkami 2 a 3 a linkou 27 je možný v zastávce Jugoslávská.

O víkendu 24. – 25. září 2022 bude celý den vyloučený provoz tramvají v Brně do smyčky Stará osada.O víkendu 24. – 25. září 2022 bude celý den vyloučený provoz tramvají v Brně do smyčky Stará osada.Zdroj: Dopravní podnik města Brna