Takzvaný Tesla Pop up store včera otevřel v brněnských Židenicích. V malé prosklené budce si předem objednaní zákazníci vyzvednou klíče a sami se poté vydají na jízdu propůjčeným vozem. Nyní obchod nabízí projížďky dvěma modely, konkrétně 3 a X. Od příštího týdne si však zákazníci budou moci vyzkoušet všechny čtyři modely.

K otevření se na sociální síti X vyjádřil i starosta Židenic Petr Kunc. „Tož a je to venku! V Židenicích bude nová prodejna a servis Tesly,“ uvedl starosta.

Zájemci o vyzkoušení jednoho z modelů si na stránkách Tesly mohou vybrat model a stačí jim k tomu pouze řidičský průkaz. Pro rychlejší modely však platí, že by zájemce měl mít řidičský průkaz déle než sedm let. Následně vyplní své údaje a v kalendáři si zarezervují volný termín. Poté ve vybraný den předloží řidičský průkaz obsluze pobočky, která si jej oskenuje a zapůjčí zákazníkovi klíče. Zákazník si poté může sám vůz vyzkoušet.

Zrekonstruovaná turistická trasa v úseku Junácká louka - Nad Zouvalkou - Kůlny u Brněnské přehrady. Snímky z roku 2020.
Omezení procházek u Brněnské přehrady. Opravenou stezku Zouvalka opět uzavřou

V příštím roce má nedaleko dosavadní pobočky vyrůst nová hala pro Teslu. Kromě nové prodejny by zde měl být i showroom a servis aut.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Průlet dronem nad VMO Žabovřeská v Brně. Podívejte, jak práce pokročily

Zdroj: Studio Daněk