Prezident Miloš Zeman zahájil školní rok 2021/2022 v ZŠ a MŠ Brno v Merhautově ulici. V tělocvičně ho přivítali prvňáčci s rodiči.

Prezident Miloš Zeman zahájil 1. září 2021 školní rok v ZŠ a MŠ Brno v Merhautově ulici.
Zahájení školního roku na Merhautově: prezident Zeman přiletěl do Brna letadlem

Babiš, demokracie se zbavíš. Jsme tady zadarmo! Podobná hesla se objevila na transparentech, s nimiž lidé přišli před skoro pěti lety na brněnské náměstí Svobody. Znovu se tam sešli demonstranti, aby vyjádřili nesouhlas s jednáním prezidenta Miloše Zemana a tehdejšího ministra financí Andreje Babiše.

Další protesty proti chování prezidenta Miloše Zemana a ministra financí Andreje Babiše. V Brně se 17. května sešli lidé na náměstí Svobody na demonstraci Proč? Proto!
Demonstrace podruhé: Zemana v Brně peskovali za vtip o likvidaci novinářů

„Jaké je to být prezidentem?" zeptal se jednou malý chlapec na náměstí ve Veselí nad Moravou prezidenta České republiky Miloše Zemana, který tam právě končil druhý den oficiální návštěvy Jihomoravského kraje. „Je to cosi mezi pyrotechnikem a kaskadérem," odpověděl tehdy dvaasedmdesátiletý politik.

Prezident Miloš Zeman se ve druhém dni návštěvy Jihomoravského kraje zastavil na Hodonínsku. V Jihomoravské armaturce se setkal s vedením firmy a zaměstnanci.
Zeman dostal uzené, víno a také lavičku. Doufám, že mě přežije, řekl o ní

Projev prezidenta Zemana na náměstí Svobody v Brně přerušoval pronikavý pískot píšťalky. Uprostřed davu posluchačů se objevil cyklista protestující proti Zemanově politice. V okamžiku, kdy prezident s doprovodem vstoupil na podium, začal neúnavně pískat. Za několik vteřin ho obstoupili lidé z tábora prezidentových příznivců. „Proč pískáš?! Nech toho!" pokusil se utišit cyklistu přihlížející muž. Hlouček lidí se rozdělil na dva tábory. Z menšího se začaly ozývat hlasy bránící právo k protestu. Připomeňte si tehdejší incident.

Cyklista, který pískal na píšťalku při projevu prezidenta ČR Miloše Zemana.
Setkání prezidenta Zemana s lidmi v Brně narušil cyklista pískáním

Buzny z Krna zdraví alkoholika z Hradu. Katolické buzny zdraví Zemana. Svoboda nám není Putna. Takové transparenty uvítaly českého prezidenta Miloše Zemana před návštěvou Nejvyššího soudu v Brně. Skupina asi padesáti studentů tam totiž protestovala proti způsobu Zemanova vládnutí.

Skupina studentů v Brně protestovala proti způsobu Zemanova vládnutí v roli prezidenta České republiky.
Zemana vítali studenti s láhvemi a posměšnými transparenty