Jednali jste už s členy hnutí ANO, případně s jinými stranami?
Komunikovali jsme s různými subjekty a dohodli jsme se, že se budeme muset potkávat dál a bavit se o programových shodách.

S kým jste se již potkala?
To si nechám pro sebe, bylo to více subjektů. Zatím je to jen prvotní oťukávání.

Volební štáb ANO v Brně.
Komunální volby: Brno ovládlo podruhé za sebou ANO. Vítězství slavilo šampaňskýmJe pro Vás první varianta koaliční spojení ODS a ANO?
Ctíme vítěze voleb. Pro nás je nejdůležitější, jestli se dokážeme shodnout s jakýmkoliv subjektem, který se dostal do zastupitelstva na maximu našeho programu. Budeme jednat v neděli a pak asi budou další hovory navazovat.

Je ve hře i varianta, že by se nerespektoval vítěz voleb?
Pro mě je vítěz voleb důležitý. Ale nesnažíme se obejít vítěze voleb a jednat za jejich zády s jinými stranami. S hnutím ANO jsme se zatím pogratulovali a dohodli, že máme zájem se znovu potkat.

Dosavadní jundrovská starostka Ivana Fajnorová získala se Zelenou pro náš Jundrov téměř padesát procent hlasů a osm zastupitelů.
Věříme vám, dali najevo voliči. V městských částech podpořili stávající vedení

Nejlepší volební zpravodajství z vašeho okresu, kompletní výsledky všech obcí, vizitky zastupitelů okresního města, analýzy možných koalic. To vše nejpodrobněji a nejkvalitněji v pondělním vydání Deníku Rovnost.

Jaké programové body jsou pro vás zásadní?
Doprava, podrobit kontrole rezidentní parkování, práce na územním plánu a zaměřit se na důchodce v sociální oblasti. Budeme trvat na tom, aby se tyto oblasti dostaly do případného programového prohlášení.

Jak dlouhá jednání předpokládáte?
Nejsem schopná odhadnout, jsme úplně na začátku. Může to být rychlé i trvat dlouho.

Lídryně Žít Brno Barbora Antonová.
Čtyři procenta pro Žít Brno. Překvapení minulých voleb nebude v zastupitelstvu