Mít všechno pod jednou střechou se zalíbilo i Brňance Janě Horáčkové. S přítelem se budou brát v červnu. „Vybrali jsme si prstýnky i dort. Ještě bych se chtěla podívat po šatech, v tom mi ale přítel pomáhat nemůže," vysvětlila žena, proč budoucího manžela nechala na sedačkách u vodních dýmek.

Čtěte také: Prezident dostal na zasedání vlády ovar, med i slivovici

Právě koutek s designovými vodními dýmkami byl mezi unavenými muži velmi populární. „Letos je to novinka, zařadili jsme ho sem právě proto, že pro muže nemusí být tahle akce až tak záživná, tak aby se nenudili," okomentovala Komárková.

Návštěvníci se mohli podívat i na několik módních přehlídek. Na mole vystupovaly jak modelky ve spodním prádle, tak i malé dívky jako družičky.

Hlavní událost večera byla tombola, kde mohli lidé získat zadarmo třeba i svou svatbu snů. „Výtěžek z ní věnujeme dětskému domovu pro mentálně a sluchově postižené v Ivančicích na Brněnsku," slíbila majitelka salonu.

Akce, která každoročně přiláká zhruba dva tisíce návštěvníků, bude pokračovat i v neděli, jednodenní lístek stojí 150 korun.

Čtěte také: Za Lužánkami se v sobotu neplavalo. Bazén ovládly dračí lodě