Pro svoji favoritku mohou zájemci hlasovat na webových stránkách soutěže. Každý den je možné z jedné emailové adresy poslat jeden hlas. Ten poslední mohou lidé přidat třicátého ledna příštího roku.

O titul se uchází Zuzana Zborovská, která pracuje jako praktická sestra na brněnské klinice Canadian Medical. Mladá zdravotnice se do soutěže přihlásila na popud své nadřízené a v medailonku s úsměvem tvrdí, že je pro výhru titulu Sestra sympatie jako stvořená.

Zdroj: Youtube

Další zdravotní sestrou z jižní Moravy, která soutěží o titul Sestra sympatie, je Marie Kolmačková. Ta pracuje jako zdravotní sestra v kardiologické ambulanci ve zdravotnickém středisku Angis Plus ve Vyškově. Marie Kolmačková o sobě mimo jiné uvedla, že se snaží usmívat za jakékoli situace, ráda jezdí na motorce a doma chová třicítku slepic.

Bauerova ulice v Brně bude uzavřená, kvůli lávce pojede MHD jinudy.
VIDEO: Pokrok při stavbě lávky přes VMO v Brně, Bauerova bude proto uzavřená

Do finále postoupí dvanáct zdravotních sester, o kterých bude jasno prvního února příštího roku. Finálové kolo a vyhlášení vítězky ankety se koná na dvanáctém ročníku reprezentačního plesu sester, a to osmého března v paláci Žofín v Praze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nová kuchyně nemocnice v Brně, za miliony získala špičkové vybavení

Zdroj: Deník/Terezie Heinz