OPEŘENÁ OSLAVA. Posledních patnáct míst zbylo v hledišti Mahenova divadla na speciální provedení Labutího jezera. Diváci si kromě baletu vychutnají už tradiční občerstvení a přípitek. „Letos máme jen jedno slavnostní představení. Obvykle nabízíme ještě činohru. Museli jsme ji vynechat kvůli opravám Janáčkova divadla,“ sdělila za Národní divadlo Zuzana Žáková Klimplová.

POSLEDNÍ TANEC ROKU. Ti, kteří raději sami tančí, než aby tanečníky sledovali, mohou navštívit řadu brněnských klubů. Například na Flédě se rozhýbou v rytmu elektronické a drum and bass hudby. „Večer ozvláštníme videomappingem a světelnou show,“ řekl event manager Radim Ekart. Na místě za vstup lidé zaplatí dvě stě padesát korun. Vstupenky na silvestrovské hudební a taneční oslavy budou na místě prodávat i kluby Metro nebo Watt.

DELIKATESY S REZERVACÍ. Milovníci specialit si mohou vybrat ze silvestrovských nabídek brněnských podniků. Jedinečné a zážitkové menu z ryb a mořských plodů nabízí restaurace Koi-shi. Zájemce vyjde i s vybranými víny na 4890 korun a musí si je předem rezervovat. Speciální menu, na které mohou přijít lidé v superhrdinských oblecích, nabízí restaurace Monte Bú. „Hosté se mohou těšit také na hudbu a několik soutěží,“ informoval manažer restaurace Petr Jurečka.

Ilustrační foto.
Do nového roku vběhnou. Pisárky přivítají sportovce půlmaratonem a desítkou