Výraznější komplikace způsobila pouze nehoda na 212. kilometru D1 ve směru na Říkovice, kde byl provoz vedený levým jízdním pruhem z důvodu havárie kamionu. Vyprošťování trvalo až do nočních hodin.

Jaký je průměrný věk Brňanů nebo ja průměrně ve městě prší se dozví lidé z dat, které zpracovali pracovníci Kanceláře architekta města Brna.
Nová data o Brnu: obyvatel má průměrně 43 let a slunce si užívá 5 hodin denně

Sníh zkomplikoval i dopravu v Brně. Autobusy hromadné dopravy měly problém v kopcovitých oblastech města, lidé si na jejich příjezd museli počkat i několik desítek minut. „Nejdéle doprava stála na zastávce Technická, kde jezdí linka 53. V místě se zapříčily dva autobusy. Doprava se vrátila k normálu až po hodině a půl,“ řekla mluvčí dopravního podniku města Brna Hana Tomaštíková.

Čtyřicet minut nejezdily autobusy v Maloměřicích a na Kamenný vrch. „Linky, které jezdí kopcovitými částmi Brna nabíraly všechny deseti až patnáctiminutové zpoždění,“ doplnila.

Požár tržnice v Olomoucké ulici v Brně.
Požár tržnice v Brně: stánkař přivařoval petlici, Vietnamci v dýmu sbírali zboží

Situace se uklidnila v momentě, kdy přestalo sněžit. Pracovníci v centrále dopravního podniku ale zůstávají v pohotovosti. „Situaci sledujeme a budeme dělat vše pro to, abychom udrželi městskou hromadnou dopravu v chodu,“ ujistila mluvčí Tomaštíková.